Yorumları Görüntüle Apk İndir

Yorumları Görüntüle Apk İndir
0/5 No hay votos

Reportar esta app

Descripción

image
Android Auto, Google Asistan ile hedefe yönelik, bağlı ve eğlenceyi bırakmanıza yardımcı olan net sürüş arkadaşınızdır. Basitleştirilmiş bir arayüz, kapsamlı düğmeler ve zorlu feryat eylemleriyle Android Auto, caddedeyken telefonunuzdan yalnızca istediğiniz uygulamaları boşaltmak için daha az karmaşık planlamak için tasarlanmıştır.

“Ok Google” ile…
arasındaki ilişkiyi düzeltmeniz yeterli. • Google Haritalar'ı veya gerçek zamanlı GPS navigasyonu ve web sayfası ziyaretçi göstergeleri ile Waze'i kullanarak bir sonraki parkur alanınıza giden yol.
• gerçek zamanlı olarak rota, tahmini varış süresi ve tehlikeler.
• Google Asistan'ın bakımını yapın, takviminizi sizin için test edin, böylece sadece nasıl olmaya çalışacağınızı bilirsiniz.
• Çevrimiçi sayfa çevrimiçi hatırlatıcıları, güncellemeleri alın haberlere bakın ve kapanış akşamı derlemesini test edin.
• Sürüş sırasında özelleştirilmiş bir dur artık rahatsız etmeyin mesajı ayarlayarak sürüş sırasında dikkat dağıtıcı şeylerden emin olun.
• Google Asistan'ı kullanarak aramalar geliştirin ve gelen aramaları ile yanıtlayın. dürüst bir musluk.
• Kişiler klasörünüze giriş yapın ve Google Asistan ile SMS, Hangouts, WhatsApp, Skype, Telegram, WeChat, Kik, Google Allo ve tonlarca ekstra mesajlaşma uygulamasını kullanarak mesaj gönderip alın.
• Bilgi-eğlence makinenize hayran olmadan daha erken yönetin. Spotify, Pandora, iHeartRadio, Google Play Müzik, Amazon Müzik, SiriusXM, TIDAL – Yüksek Kaliteli Müzik Akışı, Napster Müzik ve Deezer dahil en sevdiğiniz medya uygulamalarını dinleyin. Birçok ekstra melodi, radyo, haber, spor haberleri, sesli kitap ve podcast uygulaması da desteklenmektedir.

Tapmak fikirli uygulamaların farklılığı art arda yükseliyor! Sevgi dolu uygulamalarla dolu bir rekor için, inç ila g.co/androidauto

Android Auto'dan yorulmak için, Android 6.0 veya üzeri çalışan bir telefon ve canlı bir bilgi bağlantısı isteyeceksiniz.
Fazla 400 otomobil nesneleri artık Android Auto'yu güçlendiriyor! Otomobilinizin gök gürültüsünün nasıl etkinleştirileceğine dair fikirli ve basit ipuçlarına hayran olup olmadığını öğrenmek için, araç sahibinin el kitabını test edin veya otomobilinizin üreticisiyle iletişime geçin. Etkinleştirildikten sonra, telefonunuzu otomobilinize bağlamak için aşırı fantastik bir USB kablosunu tüketin, ardından hareket etmek için Android Auto'yu doğurun!
Android Auto hakkında daha fazla bilgi edinin ve android'de fikirli araçlara tapın. com/auto
Güçlendirmek için: strengthen.google.com/androidauto
topluluk: productforums.google.com/discussion board/#!discussion board/android-auto

• İyileştirilmiş Durdurma Şimdi Rahatsız Etme verimliliği.
• Otomobil kullanıcı arayüzündeki karanlık mod artık telefondan bağımsız.
•Kötü amaçlı program düzeltmeleri ve çeşitli Geliştirmeler.
• Dinlemek istiyoruz senden! Topluluğumuzdaki sohbetin bir parçası olun
g.co/androidautocommunity

Şimdi İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.